EasyDNNNews
حضور دکتر آراسته در جلسه شورا رویدادهای قند کرج
بیژن
/ دسته ها: اخبار

حضور دکتر آراسته در جلسه شورا رویدادهای قند کرج

آقای دکتر آراسته ریاست دانشگاه جامع استان البرز رهنمودهایی خود را درخصوص اهمیت نقش استارت اپ ها در کارآفرینی استان بیان کردند

در ششمین جلسه شورا سیاست گذاری فعالیت های پژوهشی مرکز آموزش علمی کاربردی قند کرج در مورخه 2/7/97 جلسه با ذکر صلوات و تسلیت به مناسبت شهادت سید الشهدا و شهادت جمعی از هم وطنان عزیز ما در عملیات تروریستی شهر اهواز شروع گردید.

در ابتدا دبیر جلسه سرکار خانم سرائی گزارشی در رابطه با هفدهمین نمایشگاه شیرینی شکلات که دانشگاه قند کرج برای اولین بار حضور داشته را ارائه کردند و در ادامه دبیر رویداد جناب آقای سیدجوادی گزارشی از عملکرد اعضا را بیان کرده است.

همچنین اعضا جلسه گزارشی از فعالیت های خود ارائه کردند و در ادامه آقای دکتر آراسته ریاست دانشگاه جامع استان البرز و هیئت همراه در جلسه حضور پیدا کردند و پس از شنیدن خلاصه گزارشات شورا رهنمودهایی خود را درخصوص اهمیت نقش استارت اپ ها در کارآفرینی استان بیان کردند که در حل مشکلات صنعت قدمی برداشته و ایجاد اشتغال برای ایده پردازان باشد.

در پایان آقای دکتر کریمی ریاست مرکز آموزش علمی کاربردی قند کرج ضمن تشکر از حضور آقای دکتر آراسته برنامه های آتی شورا را تبیین کردند.

Print
198 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان